EFRS 2019 Anasayfa   |   Yürütme Kurulu ENGLISH
ENGLISH

Geçmişten Günümüze “EFRS”

Yıllar içinde, sanayi ile daha iç içe, özellikle demir-çelik alanında güncel teknolojiyi daha yakından takip eden ve gerçek hayat tecrübeleri ile güçlendirilmiş daha geniş açılı bir konsept yakalamıştır.

İlk EFR sempozyumu 2005 yılında düzenlendiğinden beri, organizasyon her iki yılda bir yapılan başarılı sempozyumlarla gelişti ve popülaritesi artarak 2014 yılında gerçekleşen sonuncusunda da altının çizildiği üzere var olan çelik sektörünün tüm yönlerini kapsayacak şekilde “EFRS–Demir-Çelik Sempozyumu” olarak artarak büyüyen bir ilgi ve katılımla evrildi.

Bugün, sempozyumu uluslararası platforma taşımanın ve 7. EFRS’ yi “Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu” olarak duyurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

DESTEKLEYEN
EFRS 2019’da iki gün boyunca
çelikten konuşalım
Tüm dünyadan tedarikçiler, çelik üreticileri ve kullanıcılar bu sempozyumda çelik endüstrisinin verimlilik, kalite, işçilik, maliyet, çevre, sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi bağlamındaki ihtiyaçlarını ve zorlukları nasıl aştıklarını tartışıyor.

haber1

haber2

haber3
e-postaefrs@metem.org.tr     Bizi Facebook'ta takip edin! Bizi Twitter'da takip edin! Bizi Instagram'da takip edin! Linkedin sayfamıza göz atın! © METEM 2019