Yürütme Kurulu   |   menu2: efrs@metem.org.tr ENGLISH
ENGLISH
EFRS 2019

TEPEKULE KONGRE VE SERGİ MERKEZİ
Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi fuar alanları ve toplantı salonları etkinlikler için gerekli tüm elektronik donanım konusunda referans gösterilen olanaklara sahiptir. Toplantı salonları ışık, ses, veri görüntüleme açısından gününmüz teknoloji ile donatılmıştır.

Etkinliklerimizi, organizasyon deneyimine sahip güçlü kadromuz ve uzman teknik ekibimiz desteğinde gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Konuklarınız etkinliklerinize katılırken, İzmir'in nefis deniz manzarasını, imbatın esintisinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nin terasında, restoranlarında ve yazın açık hava sinemasında keyifle yaşayacaklar.

Second Second Second Second

 

EFRS 2019’da iki gün boyunca
çelikten konuşalım
Tüm dünyadan tedarikçiler, çelik üreticileri ve kullanıcılar bu sempozyumda çelik endüstrisinin verimlilik, kalite, işçilik, maliyet, çevre, sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi bağlamındaki ihtiyaçlarını ve zorlukları nasıl aştıklarını tartışıyor.
HABERLER - DUYURULAR
EFRS Konsolide Rapor

EFRS etkinlikleri bugüne kadar sektörümüze neler kazandırdı?

HABERLER - DUYURULAR
Desteğinizi bekliyoruz!

EFRS 2019 Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu sponsorluk çalışmalarımız devam etmektedir. Katılım ve desteğinizi bekliyoruz.

HABERLER - DUYURULAR
Bildiri özetleri için son günler!

Bildiri sunmak isteyenler için son haftalar. Bildiri özetlerinizi bekliyoruz.

Bizi Facebook'ta takip edin! Bizi Twitter'da takip edin! Bizi Instagram'da takip edin! Linkedin sayfamıza göz atın! Youtube sayfamız © METEM 2019